Czy bloczki z betonu komórkowego H+H to produkt polski?

Czy bloczki z betonu komórkowego H+H to produkt polski?

H+H Polska należy do duńskiej Grupy H+H, która jest wiodącym producentem oraz dostawcą betonu komórkowego na rynku europejskim. W Polsce firma jest od marca 2005 r. i produkuje beton komórkowy w czterech zakładach: w Warszawie, Puławach, Gorzkowicach oraz Lidzbarku.

H+H Polska oferuje kompletną gamę produktów z betonu komórkowego i jako jedyny z producentów na rynku polskim oferuje bloczki w gęstościach od 300 do 700 kg/m3.
Tak duża rozpiętość klas gęstości pozwala projektantom, wykonawcom i inwestorom dobrać najbardziej odpowiedni produkt do konkretnego rozwiązania ściennego. Na przykład ściany zewnętrzne to bloczki "lekkich/ciepłych" klas gęstości, a ściany nośne wewnętrzne to bloczki "ciężkich/mocnych" klas gęstości.

Konkurencyjni producenci betonu komórkowego najczęściej nastawiają się na produkcję najtańszych i najprostszych w wytwarzaniu klas gęstości 500 i 600, nie pozostawiając klientom wyboru.

Do produkcji są stosowane najlepsze surowce. W skład Systemu budowy H+H wchodzą bloczki i płytki ścienne, płaskie belki nadprożowe, panele do ścian działowych TEMPO, kształtki U oraz zaprawa cienkowarstwowa, która umożliwia solidne i trwałe połączenie poszczególnych elementów systemu. Klient nie musi się wiec martwić o skompletowanie wszystkich potrzebnych elementów.

źródło i zdjęcie: www.hplush.pl