Tectonite® -  nowatorskie i ekologiczne rozwiązania Franke

Tectonite® - nowatorskie i ekologiczne rozwiązania Franke

Zlewozmywak firmy Franke, wykonany z innowacyjnego materiału Tectonite® to nowość na rynku polskim. Tectonite® to nie tylko wytrzymałe i trwałe tworzywo przypominające granit. Strukturę Tectonite® tworzą komponenty naturalne, które w 100% podlegają procesowi recyklingu.

Tectonite® to nowej generacji materiał, wykonany z niezwykle odpornego, syntetycznego tworzywa, które wykończone jest unikalną powłoką, nadającą powierzchni zlewozmywaka granitowy wygląd. Materiał Tectonite® jest odporny na wysokie temperatury - nawet do 300° C (rozgrzana blacha wyjęta z piekarnika ma ok. 230°C) więc wszystkie kuchenne czynności można wykonywać bez obaw.

Tectonite® doskonale znosi uderzenia, zadrapania, ścieranie, a to za sprawą drobinek szkła, które znajdują się w wewnętrznej powłoce. Technologia Tectonite® oporna jest także na powstawanie plam, a także na promieniowanie UV, dzięki czemu zlewozmywaki nigdy nie stracą swojego oryginalnego koloru. Tectonite® jest nie tylko niezwykle odporny, ale także zaskakująco lekki - więc transport i montaż jest znacznie łatwiejszy. Strukturę Tectonite® tworzą szkło, uzyskiwane z piasku i żywica - czyli komponenty naturalne, które w 100% podlegają procesowi recyklingu.

Kuchnia może być oryginalna i ekologiczna, a przy tym nie musi być droga. Linię Tectonite® tworzą trzy modele zlewozmywaków Sirius: jedno, półtora i dwukomorowy, każdy dostępny w realistycznych kolorach: polarnej bieli, beżu i onyxie.

Ceny detaliczne zlewozmywaków Tectonite®:

  • Sirius 611-78 (jedno-komorowy) - 649,00 PLN
  • Sirius 651 (półtora-komorowy) - 799,00 PLN
  • Sirius 620 (dwu-komorowy) - 799,00 PLN

Do zlewozmywaków Tectonite® szczególnie dobrze pasują baterie ze stali szlachetnej Franke Eos i Rhea. Zlewozmywaki Tectonite® firmy Franke objęte są 15 letnią gwarancją , identycznie jak pozostałe modele z oferty marki Franke.

źródło i zdjęcia: Franke