Oszczędzaj wodę z Grupą Armatura!

Oszczędzaj wodę z Grupą Armatura!

Wysokie koszty uzdatniania wody i pogłębiająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że w naszym otoczeniu pojawia się coraz więcej rozwiązań pozwalających ją zaoszczędzić. Niezwykle trwałe zawory z otwarciem czasowym Grupy Armatura pozwolą w prosty sposób zmniejszyć zużycie wody w budynkach.

Rosnące ceny energii potrzebnej do uzdatniania wody i coraz wyższe rachunki sprawiają, że sposobów na oszczędzanie szukają już nie tylko właściciele domów jednorodzinnych, lecz również inwestorzy instytucjonalni. Budynki użyteczności publicznej, w których z wody korzysta dziennie wiele osób to poważne źródło zużycia wody.

Najlepszym rozwiązaniem problemu niepotrzebnych strat są estetyczne baterie z otwarciem czasowym Grupy Armatura, obsługiwane zaledwie jednym ruchem ręki. To idealne rozwiązania do wszystkich miejsc, w których z łazienek i kuchni korzysta duża liczba osób, dzieci lub osoby starsze. Mechanizm samozamykający docenią we własnych domach również użytkownicy, którzy nie będą już musieli pamiętać o oszczędzaniu wody.

W dzisiejszych czasach racjonalne korzystanie z wody to nie tylko domena osób przyjmujących ekologiczny tryb życia. Coraz więcej inwestorów dostrzega, że jej oszczędność przekłada się na znaczące obniżenie kosztów utrzymania budynków. Mechanizm czasowy zastosowany w zaworach Grupy Armatura to rozwiązanie dające pewność i wygodę oszczędzania.

Bateria umywalkowa jest uruchamiana za pomocą ergonomicznego przycisku na szczycie korpusu i automatycznie zamyka przepływ wody po upływie 10 sekund. Oszczędnościowa armatura tego typu to doskonałe rozwiązanie do szkół, przedszkoli czy nawet domów prywatnych, w których przebywają osoby starsze lub dzieci. Natomiast zawór podtynkowy do natrysków jest dedykowany w szczególności do łazienek publicznych, np. w hotelach, klubach sportowych, saunach. Czas upływu wody został obliczony na 20 sekund, co gwarantuje komfort korzystania, a zarazem wysoką oszczędność.

Rozwiązanie "myśli za użytkownika" o zamknięciu wody, pozwala uniknąć niepotrzebnych strat oraz zmniejszyć  ryzyko zalania pomieszczeń. Elegancka forma, ograniczona zaledwie do rozety i przycisku pozwala zachować higieniczną czystość armatury. Uzupełnieniem oferty jest zawór pisuarowy, do  toalet publicznych. Zawory z otwarciem czasowym z oferty Grupy Armatura zostały wykonane z wysokiej jakości, trwałego mosiądzu pokrytego warstwą chromu. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów jest 5 - letnia gwarancja producenta.

źródło i zdjęcie: Producent: Grupa Armatura