Zaprojektuj swój letni ogród

Zaprojektuj swój letni ogród

Jak wynika z badań, prawie połowa Polek chciałaby tchnąć w swoją powierzchnię ogrodniczą nowe życie. Szaro-bure donice, meble na których zima zostawiła swoje znamiona, czy wyblakłe drewniane konstrukcje mogą odejść w zapomnienie. Połączenie bieżących trendów, nietuzinkowych rozwiązań kolorystycznych, wyobraźni czytelników oraz doświadczenia projektantów pozwolą na stworzenie wymarzongo ogrodu.

Tego lata intensywne kolory mieszać się będą ze stonowanymi barwami. W palecie znajdziemy odcienie inspirowane tymi elementami natury, do których chętnie uciekamy myślami w pochmurne dni. Relaksujące promienie słońca, plaża, morze czy sosnowy las, przy których chętnie odpoczniesz, w zaskakujący sposób współgrać będą z żywymi nutami kwiatowymi tworząc harmonijną kompozycję w Twoim ogrodzie.

Jeśli myślisz, że stara komoda dokonała już swego żywota w salonie, nie wyrzucaj jej. W otoczeniu natury doskonale sprawdzi się jako oryginalna, wielopoziomowa doniczka, w której "zaszufladkujesz" ulubione zioła. Najwyższy czas aby na zużyte opony, które do tej pory nie opuściły waszego garażu, spojrzeć pod innym kątem. Dosłownie! W pozycji poziomej, dzięki Twojej wyobraźni i kilku pociągnięciom pędzla, posłużą jako unikatowe, dekoracyjne kwietniki. A co, kiedy ogrodowe metamorfozy dobiegają końca, a Ciebie wciąż rozpiera twórcza energia? Puste puszki po farbach z łatwością przerobisz na wielobarwne doniczki.

Niezależnie od tego, czy preferujesz elegancką nowoczesność, czy romantyczny rustykalizm trendbook Altax Viva Garden! na lato 2017 podpowie jak własnoręcznie wyczarować dekoracje, które zachwycą nawet najbardziej wymagających estetów. Przekonaj się, że przydomową przestrzeń możesz stworzyć z pomocą pomysłu i tego co od dłuższego czasu znajduje się na liście "do wyrzucenia". Ogród w myśl DYI (do it yourself) jest nie tylko niesamowicie oryginalny, ale daje też mnóstwo satysfakcji. Odnawiaj, ozdabiaj, łącz kolory i poznawaj nieograniczone możliwości, jakie tego lata dadzą Ci nowe farby ogrodowe dla kobiet Altax Viva Garden.

źródło i zdjęcie: Altax Viva Garden