Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

"Specjaliści od... pomp ciepła" w nowym portalu

"Specjaliści od... pomp ciepła" to nowy portal, który promuje najnowocześniejsze rozwiązania w ogrzewnictwie. Dzięki temu portalowi klienci docierają do bazy specjalistycznych, sprawdzonych firm z branży instalacyjnej.

Stowarzyszenie specjalistów od pomp ciepła zrzesza profesjonalistów w branży instalacyjnej systemów grzewczych opartych na pompach ciepła, czyli nie tylko instalatorów, ale także  projektantów, firmy wiertnicze oraz producentów związanych z branżą budowlaną. Zapraszani do stowarzyszenia specjaliści to instalatorzy, którzy posiadają rzetelną wiedzę i kwalifikacje poparte zarówno certyfikatami, wieloletnim doświadczeniem jak i liczbą zamontowanych jednostek grzewczych.

"Specjaliści od... pomp ciepła" to portal dostępny pod adresem www.pompyciepla-24.pl. Jest to wiarygodny informator i poradnik, a także baza najlepszych firm z branży instalacyjnej oraz najwyższej jakości produktów.

źródło i zdjęcie: www.pompyciepla-24.pl

Dodano: 2011-05-11

Zdaniem eksperta

Dawniej uznawany za doskonały materiał budowlany - odporny na niskie i wysokie temperatury, tak trwały, że nie zniszczy go ogień ani substancje żrące, ponadto lekki i tani. Azbestem, tak popularnym w latach 60. i 70., kryto masowo dachy w całej Polsce. Dziś wiadomo, że jest śmiertelnie niebezpieczny i powoduje szereg problemów zdrowotnych. Chociaż azbest ma na trwałe zniknąć z Polski do 2032 roku, to jednak w trosce o zdrowie mieszkańców warto już teraz zlikwidować eternitowy dach. Jak więc pozbyć się azbestu, uzyskać dofinansowanie i czym go zastąpić?

Masz pytanie? Napisz do nas
redakcja@ekobudowanie.pl
Zobacz wszystkie pytania
Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej