Braas oraz RuppCeramika teraz pod jednym dachem

Braas oraz RuppCeramika teraz pod jednym dachem

Istniejąca na polskim rynku od 1993 r. marka Braas łączy się z marką RuppCeramika i tym samym poszerza swoje portfolio produktów o dachówki ceramiczne. Dotychczas marka Braas znana była z dachówek betonowych i kompleksowych rozwiązań dachowych.

W 2011 r. wprowadziła do swojej oferty izolacje nakrokwiowe oraz systemy solarne. Teraz marka Braas zaproponuje dachówki ceramiczne, których szeroka paleta kolorów oraz bardzo dobre parametry techniczne, od lat spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Od stycznia 2012 r. wszystkie produkty Braas oraz RuppCeramika będą oferowane pod marką Braas. Po intensywnej analizie, biorąc pod uwagę opinie rynkowe, zdecydowaliśmy się objąć wszystkie nasze produkty i usługi jedną marką. Braas to marka, która według badań i rankingów, ma największą rozpoznawalność, cieszy się sympatią i zaufaniem wśród fachowców i naszych klientów. Połączenie RuppCeramiki i Braas umożliwi zintegrowaną pracę nad dalszym udoskonalaniem najnowszych technologii systemów dachowych tak, aby klienci mogli zawsze swobodnie wybierać z naszej oferty, mając pewność oferowanej jakości, mówi Grzegorz Barycki Dyrektor Marketingu Monier Sp. z o.o.

Przy okazji tych zmian, odświeżeniu ulegnie również logo marki Braas - znany i rozpoznawalny logotyp Braas będzie miał spójny element dla wszystkich marek i produktów oferowanych przez Grupę Monier na całym świecie, który nada mu nowoczesny i dynamiczny charakter.

Obecnie oferta Braas obejmuje modele dachówek betonowych o doskonałych walorach zarówno wytrzymałościowych, jak też estetycznych. Szeroki wybór kształtów
i kolorów dachówek pozwala stworzyć wiele wariantów aranżacji dachu w różnych stylach architektonicznych. Warto jednak pamiętać, że Braas to nie tylko dachówki, ale
też kompleksowe rozwiązania dachowe obejmujące akcesoria systemu dachowego dzięki którym inwestor ma pełną dowolność w dostosowywaniu dachu do swoich oczekiwań pod względem optycznym i funkcjonalnym. Obejmują one sprawdzone rozwiązania konstrukcji spodnich, ale również tak ważne detale jak kosze dachowe, dachówki kształtowe i kompletne systemy stopni i ław oraz innowacyjne systemy solarne.

Wprowadzenie dachówek ceramicznych uzupełni ofertę. W efekcie klienci otrzymają odporny na działanie czynników atmosferycznych oraz nowoczesny dach, którym będą mogli się cieszyć przez lata.

źródło: Monier