De Dietrich Technika Grzewcza z nowym serwisem www

De Dietrich Technika Grzewcza z nowym serwisem www

Firma De Dietrich uruchomiła pod adresem www.dedietrich.pl nową główną stronę internetową. Każdy użytkownik jeszcze łatwiej znajdzie na niej komplet najważniejszych informacji o firmie i jej produktach. W serwisie znalazły się treści przydatne zarówno dla klientów końcowych, jak i profesjonalistów: instalatorów, serwisantów, projektantów i partnerów handlowych.

W nowym serwisie www firmy De Dietrich zaprezentowane zostały urządzenia techniki domowej, techniki komercyjnej, wyposażenie systemów grzewczych i solarnych, a także wszelkie niezbędne dokumenty i narzędzia: cenniki, nowoczesne e-Katalogi, dokumentacja techniczna, komunikaty handlowe czy System Kart Gwarancyjnych. Za pośrednictwem witryny instalatorzy mogą również zapisać się na szkolenia. Na szczególną uwagę zasługują interaktywne funkcje wyszukiwania Autoryzowanych Punktów Sprzedaży, Autoryzowanych Instalatorów oraz Autoryzowanych Serwisów.

Przy projektowaniu nowej strony De Dietich przyświecała nam idea stworzenia nowoczesnego narzędzia przystosowanego do obecnie panujących trendów z zachowaniem wszystkich funkcjonalności znanych z poprzedniej wersji serwisu, mówi Waldemar Matuszyński, Product Manager. Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa będzie pomocnym narzędziem popularyzującym marki De Dietrich, BAXI i Sofath.

Strona jest obsługiwana przez wszystkie przeglądarki internetowe i jest przystosowana do wszelkich urządzeń mobilnych. Strony: www.dedietrich-kotly.pl, www.dedietrich-solary.pl, www.dedietrich-pompyciepla.pl, www.sofath.pl, www.baxi.com.pl, www.zaza2.dedietrich.pl, www.zamienne.dedietrich.pl pozostają aktywne i będą na bieżąco aktualizowane.

źródło i zdjęcie: De Dietrich