Dom pasywny dla każdego

Dom pasywny dla każdego

Wśród inwestorów zauważalny jest wzrost zainteresowania domami pasywnymi. Dlatego też o wykorzystaniu technologii, które szanują środowisko naturalne oraz oszczędzają energię myśli coraz więcej wykonawców oraz klientów indywidualnych.

Domy pasywne oferowane przez firmę Wawel Service charakteryzuje się prostą i nowoczesną formą architektoniczną o przejrzystym układzie funkcjonalnym. Pierwsze budynki powstają w podkrakowskich Niepołomicach oraz Michałowicach. Budowa domów pasywnych realizowana jest także według projektu klienta.

Domy pasywne budowane są w jednej z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych obecnie technologii. Innowacyjną konstrukcję nośną, a zarazem izolację termiczną ścian stanowi spieniony polistyren w formie prefabrykowanych elementów. Montaż poszczególnych części tego systemu zapewnia szybki termin realizacji (od 4 do 6 tygodni) oraz niskie koszty budowy. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest oszczędność w wykorzystaniu energii cieplnej, której zużycie jest o 70% niższe niż w budownictwie tradycyjnym.

Więcej informacji na stronie www.taniemieszkania.pl.

źródło i zdjęcia: Wawel Serwice