Oszczędzasz wodę? Weź udział w konkursie firmy Oras!

Oszczędzasz wodę? Weź udział w konkursie firmy Oras!

Oszczędzasz wodę? Podziel się swoimi pomysłami na oszczędzanie i wygraj najbardziej ekologiczne baterie na rynku. Firma Oras ogłosiła właśnie konkurs: uczestnicy pokazują swoje sposoby, jak zmniejszyć zużycie wody. Konkurs potrwa do końca listopada 2011 r., nagrodami są  ekologiczne baterie do łazienki z nowej linii Oras Eterna.

Firma Oras, wprowadziła od 1 października br. do sprzedaży ekologiczną baterię Eterna, która wskazuje idealny czas brania natrysku. Oras projektuje armaturę łączącą ekologiczne rozwiązania i nowoczesny design.

By dodatkowo zachęcić Polaków do oszczędzania wody, Oras ogłosił właśnie konkurs. Poprzez formularz na stronie internetowej www.oras.com można zgłaszać ciekawe pomysły na to, jak oszczędzać wodę w domu. Uczestnicy powinni odpowiedzieć na pytanie: "Jak moja rodzina oszczędza wodę", i do końca listopada br. przesłać swoje zgłoszenie.

Na 10 autorów najciekawszych odpowiedzi czekają eko-nagrody: rewolucyjne baterie łazienkowe Oras Eterna - natryskowa o wartości 1.430 zł każda oraz modele wannowo-natryskowe o wartości 1.650 zł każda, a także 5 elektronicznych wag do bagażu. Oras Eterna to pierwsza na rynku bateria, która komunikuje się z użytkownikiem za pomocą światła. Krany wyposażone są w migającą funkcję EcoLed - bateria zasygnalizuje nam, czy oszczędzamy wodę i jesteśmy ekologiczni.

Zielone światło na kranie oznacza, że jesteśmy eko, czerwone - czas kończyć kąpiel. Model wannowo-natryskowy ma dodatkową funkcję automatycznego napełniania wanny.

Ogłoszenie wyników nastąpi 15 grudnia 2011 r. Ze szczegółami konkursu można zapoznać się na stronie Oras. Więcej na temat działania baterii Oras Eterna: http://www.oraseterna.com/pl.

źródło i zdjęcie: Oras