Skuteczna ochrona drewnianej podłogi

Skuteczna ochrona drewnianej podłogi

Drewniana podłoga posiada niepowtarzalny urok, a do tego  jest ciepła i miła w dotyku. Jej powierzchnia jest jednak nieustannie narażona na uszkodzenia. W łatwy sposób przywrócimy dawny blask starej, wykonanej z drewna i pomalowanej emalią podłodze.

Wraz z upływem czasu, drewniana podłoga traci swój urok, co negatywnie wpływa na estetykę całego pomieszczenia. Jej powierzchnię możemy jednak łatwo odnowić dzięki zastosowaniu emalii Śnieżka Podłoga. Wyrób tworzy niezwykle trwałe powłoki, które zabezpieczają drewno przed ścieraniem oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Jeśli nasza stara drewniana podłoga jest mocno zniszczona, zsiniała i najlepsze lata ma już za sobą, Śnieżka Podłoga pomoże przywrócić jej dawną świetność. Wykorzystanie produktu, który pozostawia estetyczną powłokę z wykończeniem w wersji połysk, pozwala również na uzyskanie, w wyniku odmalowania, podłogi w niepowtarzalnym stylu rodem z…  PRL-u! Połyskujące powierzchnie wrócą do łask, wzbogacając wygląd wnętrza.

Uniwersalność  emalii sprawia, że można ją stosować także do malowania przedmiotów użytkowanych na zewnątrz pomieszczeń: drewnianych balustrad, tarasów czy altan. Właściwości wyrobu, np. doskonała przyczepność do podłoża sprawiają zaś, że malowanie staje się niezwykle proste. Do wyboru mamy  trzy kolory w odcieniach orzecha.

Emalia Śnieżka Podłoga dostępna jest w opakowaniu zgodnym ze zmienioną identyfikacją wizualną marki.

źródło i zdjęcie: Śnieżka