Naklejki motywacyjne - dekoracja, którą warto sobie zafundować

Naklejki motywacyjne - dekoracja, którą warto sobie zafundować

Gdy urządzamy mieszkanie, jego dekorację zostawiamy sobie na koniec, niejako na deser. To sama przyjemność wybierać dodatki, szukać ozdób i komponować wszystko w spójną, harmonijną całość. Wisienka na torcie, którą chcemy Wam zaproponować, to naklejki motywacyjne, dzięki którym udekorujemy każde pomieszczenie i każdy zakątek, jaki tylko przyjdzie nam do głowy.

Dlaczego warto sięgnąć akurat po takie rozwiązanie? Powodów jest co najmniej kilka. Po pierwsze, naklejki są bardzo łatwe w montażu. Nie potrzebujemy ani doświadczenia w tej dziedzinie, ani specjalistycznych sprzętów. Postępując zgodnie z instrukcją, w zaledwie kilka chwil przykleimy wzór w wybranym miejscu, upiększając pokój. Jedyne, co będzie nam potrzebne, to rakla, dzięki której pozbędziemy się bąbelków powietrza, które mogą pojawić się pod naklejką. Po drugie, to niezwykle wielofunkcyjna ozdoba. Fototapetę umieścimy tylko na ścianie, a naklejkę także na meblach, lodówce czy laptopie. Ktoś mógłby zapytać, po co nam naklejka na szafie. To świetny sposób na to, by odświeżyć wygląd sprzętów, które mają już co najmniej kilka lat lub zamaskować różnego rodzaju rysy czy zadrapania, których nie da się usunąć. Po trzecie, naklejki motywacyjne to zupełnie wyjątkowy rodzaj ozdoby, która nie tylko dekoruje, ale także pełni istotną misję.

Motywacja potrzebna od zaraz

Współcześnie dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju poradniki oraz nagrania uznanych coachów, z których dowiemy się, jak żyć dobrze, szczęśliwie i pogodnie. Na fali tego trendu pojawiły się także różnego rodzaju dekoracje, które mają nam przypominać o tym, co jest dla nas najważniejsze. Taki gadżet pomoże mam zmienić dotychczasowy wygląd mieszkania, ale czy będzie w stanie zmienić nasze wnętrze? Większość z nas o wiele lepiej zapamiętuje to, co zobaczy, a nie to, co usłyszy i właśnie ten aspekt może przemawiać na korzyść naklejek z motywującymi napisami. Krótkie hasło, zwięzłe motto czy znane powiedzenie może wyrwać nas z letargu i skłonić do tego, by zmienić coś w naszym życiu. I co więcej, zrobi to w wielkim stylu, bo typograficzne naklejki prezentują się naprawdę efektownie!

 

https://redro.pl/naklejki/tematy/napisy/

Rewolucja w pokoju i w życiu

Naklejki motywacyjne występują w tak wielu wariantach, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dotyczy to zarówno samej treści napisu, jak i formy graficznej. W minimalistycznym wnętrzu świetnie będą  wyglądać wyraziste, drukowane litery, które od razu przyciągną naszą uwagę, w stylu glamour postawmy na złoty cytat, który idealnie uzupełni pełną przepychu stylizację, z kolei w romantycznej aranżacji doskonale sprawdzi się tzw. pisanka, czyli czcionka, która imituje odręczne pismo. Jej ozdobny charakter sprawia, że taki napis przypomina oryginalny ornament, który uda nam się odczytać i rozszyfrować dopiero po chwili.

Przejdźmy teraz do samych napisów i ich treści. Wybór konkretnego rozwiązania będzie zależał od tego, w jakiej dziedzinie potrzebujemy motywacji. Każdy z nas ma inne cele - awans, zmianę pracy, zrzucenie zbędnych kilogramów, nabranie odwagi do podejmowania nowych wyzwań. Sprawdźmy więc, jakie napisy mogą się znaleźć w naszych pokojach.

Naklejki motywacyjne do salonu

W pokoju dziennym spędzamy popołudnia i wieczory, gdy przychodzimy z pracy do domu. Myślami często wracamy do biura i obowiązków, jakie na nas czekają, więc sięgnijmy po takie hasła, które zmotywują nas do tego, by nie poddawać się nawet w trudnych sytuacjach: Nothing worth doing is ever easy lub Sometimes you win, sometimes you learn.

Naklejki motywacyjne do sypialni

Można śmiało powiedzieć, że udany poranek to zapowiedź udanego dnia. Jeśli więc chcemy wstawać naładowani pozytywną energią, pomogą nam w tym odpowiednio dobrane naklejki motywacyjne do druku. Świetną propozycją jest: Be the reason someone smiles today, A ship in port is safe, but that is not what ships are built for, If you never try, you’ll never know.

Naklejki potywacyjne do pokoju dziecka i nastolatka

Odwaga i wiara w siebie pozwalają nam podejmować nowe wyzwania i sięgać po cele, które na pierwszy rzut oka wydają się nierealne. Dlatego tak ważne jest, byśmy zaszczepili w naszym dziecku świadomość, że może osiągnąć wszystko, jeśli tylko będzie wytrwale do tego dążyć.  Zacznijmy więc od mądrego napisu: Beauty attracts the eye, but personality captures the heart, If you can dream it, you can do it, Choose to be happy. Naklejki motywacyjne dla dzieci mogą się dodatkowo odznaczać kolorowymi i zabawnymi grafikami, które podkreślą przesłanie tekstu.

 

https://redro.pl/naklejki/temat/motywacyjne/

Dekoracja, która jest i efektowna, i praktyczna to znakomity wybór. Wartościowy napis, utrwalony elegancką czcionką, złotym kolorem lub drukowanymi literami, nie tylko zmieni wygląd naszego mieszkania, ale będzie także doskonałym bodźcem, by zmienić także coś w naszym życiu. Choć pierwszy krok w stronę nowego jest nie lada wyzwaniem, jeśli dodamy sobie otuchy odpowiednim mottem, rewolucja stanie się o wiele łatwiejsza.

źródło i zdjęcia: Redro.pl