Pomaluj ściany ekologiczną farbą PARA

Pomaluj ściany ekologiczną farbą PARA

Świat zwariował na punkcie ECO. Odżywiamy się ECO, ubieramy, ale także mieszkamy w ECO domach wykonanych ze "zdrowych" materiałów budowlanych.  Wnętrzarski design idąc za tropem ekologii postawił na meble i dodatki wykonane z naturalnych surowców. A ściany? Też ekologiczne!

Bogactwem przyjaznych środowisku kolorów zachwyca producent kanadyjskich farb PARA. PARA wie, że zdrowe otoczenie to podstawa symbiozy ze środowiskiem. Dlatego w palecie produktów znalazły się ekologiczne farby Essence. Ich technologia oparta jest  na zerowej zawartości lotnych związków organicznych. Zwiększona emisja tych środków do atmosfery powoduje powiększanie się dziury ozonowej. Nie bez przyczyny zatem ekolodzy walczą o minimalizację ich zawartości w farbach i innych produktach chemicznych.

 

Ekologiczne farby PARA Essence są przyjazne dla wszystkich, którzy troszczą się o środowisko, ale  nie tylko. Jego zmniejszona emisja zapachu sprawia, że są przyjazne osobom wrażliwym.  Mają także podwyższone parametry UV, dzięki czemu kolor na długi czas zachowuje swoje właściwości. Linia Essence dostępna jest w całej palecie kolorów, w kilku stopniach połysku. Farby można kupić w salonach PARA oraz Dekorian.


***
Paleta kanadyjskich farb PARA to ponad 5 000 kolorów zaprojektowanych przez  architektów i plastyków z Ameryki Północnej. Stulenia tradycja pozwoliła na stworzenie farb najwyższej jakości, przyjaznych środowisku i człowiekowi. W ofercie marki PARA dostępne są farby do wnętrz, farby zewnętrzne, tynki dekoracyjne, tapety, grunty i podkłady oraz szeroka gama elementów dekoracyjnych.

Informacja prasowa: PARA