Knauf Bauprodukte w Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ocieplen

Knauf Bauprodukte w Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ocieplen

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) przyjęło do swego grona firmę Knauf Bauprodukte Polska, jednego z wiodących producentów systemów ociepleń i chemii budowlanej. W ostatnich miesiącach do Stowarzyszenia dołączyło pięciu nowych członków.

Firma Knauf Bauprodukte posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w systemach ociepleń, w Polsce oraz na świecie. Andrzej Feruga, Dyrektor Generalny Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o., tak uzasadnia decyzje o przystąpieniu do SSO: - Od początku działalności stawiamy na jakość i innowacyjność produktów oraz rozwiązań systemowych. Dążymy do propagowania wiedzy o kompletnych systemach ETICS oraz korzyściach płynących z ocieplania wpływających na komfort mieszkania. Kładziemy nacisk na przestrzeganie standardów technologicznych i wykonawczych, bo dobry produkt i dobre wykonawstwo to zadowolenie klienta.

- Od lipca 2010 roku liczba członków Stowarzyszenia zwiększyła się o jedną trzecią. Gotowość kolejnych firm do współdziałania w trosce o jakość i standardy budowlane jest wyrazem dojrzałości rynku ETICS w Polsce - podkreśla prezes Zarządu SSO, Jacek W. Kulig.

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń tworzą obecnie następujące podmioty: Alpol, Austrotherm, Baumit, Bolix, Caparol, Dryvit, Ejot Polska, Fabryka Styropianu Arbet, Henkel Polska, Knauf Bauprodukte, Koelner, Lakma, Mapei, MIWO - Stowarzyszenie Producentów Welny Mineralnej: Szklanej i Skalnej, Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS), Quick-mix, Saint-Gobain, Schomburg Polska, Sto-ispo, Termo Organika i Textilglas Polska.

źródło: Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO)
www.systemyocieplen.pl