Sztuczna trawa ozdobna - dopełnienie przestrzeni z naturalnym sznytem

Sztuczna trawa ozdobna - dopełnienie przestrzeni z naturalnym sznytem

Sztuczna trawa ozdobna tworzy ciekawe kompozycje roślinne. Ze względu na to, że stanowi doskonałe dopełnienie wnętrz np. domowego salonu, a także w uroczy sposób zdobi balkon lub taras, jest niezwykle pożądana przez właścicieli domów i mieszkań.

Naturalna zieleń bez skrupulatnej pielęgnacji

Dominującą cechą, przez którą sztuczna trawa ozdobna skradła serca wielu miłośników i miłośniczek aranżacji wnętrz, jest nieustannie intensywny zielony kolor. Ponadto same rośliny wykonane są tak precyzyjnie, że bardzo często mylone są z żywymi. Kompozycja jest zamontowana na podstawie (np. donica), dzięki czemu można ją łatwo przenieść z jednego miejsca do drugiego.

Wiele osób nie może pozwolić sobie na regularną pielęgnację zieleni ze względu na sumę obowiązków dnia codziennego. Sztuczna trawa ozdobna nie wymaga przycinania ani podlewania. To, co nam pozostaje, to zapewnienie odpowiedniej ilości światła słonecznego, które sprawi, że kompozycja będzie prezentować się jeszcze bardziej okazale.

Szybkie tempo życia sprawia, że zwyczajnie brakuje nam czasu nie tylko na pielęgnację żywych roślin, ale również na budowę wizerunku własnej działalności. Jeśli potrzebujesz wsparcia, które zadba o Twoją widoczność w sieci, pozycjonowanie jest tym, czego potrzebujesz - Grupa iCEA czeka na kontakt z Twojej strony. Z pomocą specjalistów Twoja działalność rozkwitnie na nowo!

Mnogość konfiguracji

Sztuczna trawa ozdobna wykonana jest z polietylenu, który jest w 100% nietoksyczny, a więc bezpieczny zarówno dla dzieci, jak i zwierząt domowych. Ten rodzaj roślinności może być stosowany w pomieszczeniach, a także na zewnątrz. W pierwszym przypadku należy jednak mieć na uwadze, że trawa może wymagać pewnej konserwacji, aby utrzymać swój dobry wygląd.

Kompozycję tworzy kilka różnych rodzajów roślin, dzięki czemu wydaje się bardziej naturalna niż inne rodzaje sztucznych odpowiedników. Mamy możliwość wyboru ozdoby w wielu wymiarach, z podstawkami np. ceramicznymi lub z donicami. Trawy mogą być zarówno krótkie, jak i bardzo wysokie, osiągając nawet ponad 80 cm. Możliwości jest bez liku, więc z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Cena kompozycji z trawą ozdobną

Kwota, jaką będziemy musieli przeznaczyć na roślinę, uwarunkowana jest przede wszystkim jej wymiarami. Niewielkie aranżacje możemy znaleźć w przedziale cenowym 70-100 zł, jednakże sztuczna trawa ozdobna osiągająca ponad pół metra wysokości to koszt rzędu 250-400 zł. Najbardziej okazałe kompozycje mogą kosztować ponad 600 zł. Przed zakupem upewnijmy się jednak, czy jakość wykonania idzie w parze z ceną danej kompozycji.

fot. otwierająca: materiały prasowe